0

Jakie sole stosować

Na europejskim rynku w ostatnim czasie pojawiło się mnóstwo firm realizujących owe inwestycje jak groty, i sauny solne. Jedna jest jednakże firma, która do takowych zleceń podchodzi rzeczywiście kompleksowo oraz profesjonalnie. Usługodawca oferuje obiekty wykonane z oryginalnej soli himalajskiej, soli z Morza Martwego, i soli z Morza Czarnego. Wszelki z nadmienionych surowców posiada certyfikaty zaświadczające o parametrach.

Oprócz tego firma stawia na wysokiej klasy generatory solne, które emitują specjalną mgiełkę do groty. Takowe generatory, służą inhalacji oraz dostarczane są poprzez solidną, niemiecką firmę. Poza tym, oferent przygotował nadzwyczaj szeroką gamę obiektów. Wybierać możemy spośród modeli tradycyjnych, białych, i nowoczesnych.

Wszystkie wyposażone są w tężnie, bądź zarówno w systemy oświetleniowe najwyższej klasy imitujące gwiaździste niebo, bądź zarówno stalaktyty Salzmühle. Jeżeli jednakże chodzi o tężnie, przypominają one wodospady, zdołają mieć również formę fontanny, albo ścianek wodnych. Firma korzysta ze specjalnych solnych cegieł w kolorach pomarańczowym, różowym oraz czerwonym. Prezentują się one szczególnie efektownie, tworząc świetną aranżację wnętrza groty.

Usługodawca jest w stanie wykonać również różne obiekty z solnych komponentów. Zdołają to być lady recepcyjne, bądź zarówno biurka. Sól to nieoceniony surowiec, który wzmocni odporność, natomiast również zadba o fachowy relaks. Oferta dostawcy grot jest w głównej mierze skierowana do punktów SPA, hoteli, i uzdrowisk, które pożądają poszerzyć zakres swoich usług.